Home INFO Пејачот се избламира: Објавена преписка помеѓу Ана Бекута и Аца Лукас!

Пејачот се избламира: Објавена преписка помеѓу Ана Бекута и Аца Лукас!

реклама:Велигден со Стаф

Познатиот пејач од соседството, Аца Лукас, не се појави на концертот на својата колешка и пријателка Ана Бекута кој се одржа во Сава центарот во Белград.

Многумина помислија дека им се нарушени односите, но во прашање е нешто сосема друго.

Лукас потполно заборавил кога е концертот на неговата пријателка, па на Инстаграм ја прашал кога да дојде.

Ана останала шокирана па преписката ја споделила со фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------