Home INFO Перформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео)

Перформанс за Оскар: Реакција од вакцина против грип (видео)

реклама:G Natural

Пред Михаела да добие инјекција против грип, нејзиниот брат, кој исто така ја примил истата вакцина, ја исплашил со изјавата дека многу ќе ја боли.

„Полошо е отколку што можеш да замислиш… Многу полошо“, и рекол тој.

Таа оваа изјава не ја поднела баш најдобро и направила огромна драма околу тоа.

Погледнете ја нејзината реакција, навистина заслужува Оскар за нејзината изведба 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------