Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Перо Антиќ има нова девојка а не е Цеца (фото)

Перо Антиќ има нова девојка а не е Цеца (фото)

реклама:Лето во Банско

Нашиот поранешен кошаркар Перо Антиќ дефинитивно има нова девојка но тоа не е фолк пејачката Цеца со која го поврзуваа медиумите пред неколку месеци.

Нивната врска ја откри токму неговата нова сакана со стори фотографија на социјалните мрежи.

Се работи за познатата инфлуенсерка Сања Ристиќ која ја помниме и од нејзиното детство по изведбата на детскиот хит „Ех тој Тоше“.

Повеќе детали нема освен фотката каде позираат во новогодишни пижами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------