Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Петар Грашо итно пренесен во болница

Петар Грашо итно пренесен во болница

реклама:G Natural

Заради многуте настапи и напорниот период откако стана татко хрватскиот пејач Петар Грашо доживеал немил настан т.е морал да биде пренесен во болница.

Заради падот на имунитетот од многуте ангажмани Петар морал да прими витаминска инфузија.

Ова за хрватските медиуми го потврди и неговата менаџерка Мартина Подгорски, додавајки дека Педар по третманот бил добар и ке продолжи со работа и секојдневните обврски.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------