Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пијана и гола Карди Би се објави на Инстаграм, додека се освести...

Пијана и гола Карди Би се објави на Инстаграм, додека се освести сликата го сврте светот (фото+16)

реклама:G Natural

Популарната раперка Карди Би постојано ја шокира јавноста со своите постапки па така откако неодамна го прослави својот 28ми роденден со развратна журка, овој пат направи уште еден шок за фановите објавувајки гола фотографија од себе по грешка на Инстаграм.

Таа била толку пијана што несвесно ја објавила фотографијата како лежи гола пијана во кревет.

Откако се освестила што направила веднаш ја избришала но веќе било доцнаи сите медиуми ја објавиле.

Таа едноставно додала дека тоа е нејзина вина и дека никого нема да тужи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------