Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Плаче и пцуе во среде емисија, Јелена Карлеуша неутешна во „Ѕвездите на...

Плаче и пцуе во среде емисија, Јелена Карлеуша неутешна во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

реклама:Лето во Банско

Опасен старт на четврт финалето на „Ѕвездите на Гранд“ се најавува веќе од утре со оглед на тоа дека промо видеото најавува кавги и солзи.

Јелена Карлеуша очигледно навредена од останатите членови на жирито рони крокодилски солзи и се заканува заради една нејзина кандидатка.

Кој со кого овој пат ќе се закачи и кој ќе го извлече подебелиот крај ќе видиме во целата емисија, а најавата за неа е во продолжение:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------