Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По долго време Лепа Брена и Александра Пријовиќ зедно на прошетка, демантираа...

По долго време Лепа Брена и Александра Пријовиќ зедно на прошетка, демантираа дека се во кавга (фото)

реклама:G Natural

Откако снаата прележа корона а свекрвата конечно се прибра од патувања решија заедно да се прошетаат низ центарот на Белград.

Иако се шпекулираше во медиумите дека Александра Пријовиќ и Лепа Брена не се баш во добри односи тие ја демантираа оваа информација со една убава прошетка на Калемегдан додека времето е убаво, па решија тоа и да го овековечат со фотка која то ја објавија на социјалните мрежи.

Оигледно дека на двете им годи друштвото и дека имаат баш и што да си кажат со оглед на тоа дека Брена од кога е корона пандемијата често е надвор од Србија и постојано патува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------