Home INFO По Лорена и Алексеј, уште една среќа за српскиот пејач Дарко Лазиќ!

По Лорена и Алексеј, уште една среќа за српскиот пејач Дарко Лазиќ!

реклама:G Natural

Српскиот пејач Дарко Лазиќ честопати е мета на таблоидите во регионот поради неговиот бурен љубовн живот.

Новата сопруга, трета по ред, Катарина е бремена и наводно за шест месеци ќе станат родители.

Пејачот и неговата избраничка среќната вест првоја споделиле со семејството и најблиските пријатели, а Дарко Лазиќ сега за српските медиуми и јавно потврди дека очекува принова, пишува српски Курир.

Дарко е татко на Лорена која ја има од бракот со пејачката Ана Савиќ и Алкесеј синот од врската со Марина.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------