Home INFO По месец дена изолација Јелена Карлеуша излегла со пријателите /ФОТО/

По месец дена изолација Јелена Карлеуша излегла со пријателите /ФОТО/

реклама:ХитКујна канал

Откако се случи секс скандалот Јелена Карлеуша тотално се повлече од јавноста освен на настаните и емисиите кои што и се работан обврска.

По месец дена, вчера Јелена конечно видно расположена излегла со своите пријатели т.е била дел од забавата на роденденот на нејзината добра другарка Јована.

Судејки по објавените фотографии на социјалните мрежи изгледа конечно пронашла мир од секс скандалот со кој живееше изминатит период.

Според изјавите на присутните пејачката била многу расположена и насмеана.

View this post on Instagram

BFF ❤️ @zoranbirtasevic @dakicjovana

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“