Home INFO По молкот од неколку дена Јелена Карлеуша се огласи од Кина! /ФОТО/

По молкот од неколку дена Јелена Карлеуша се огласи од Кина! /ФОТО/

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша која што изминативе неколку денови е меѓу најозборуваните личности и меѓу најактуелните во медиумите на балканот се огласи на својот Инстаграм профил.

Таа со своето семејство е во Кина каде што замина откако започна скандалот, а по шпекулациите за нејзиниот развот реши да објави неколку фотографии каде што таа и Душко уживаат заедно со своите ќерки.

Сеуште не открива кога ќе се врати во Србија за да продолжи со своите обврски.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------