Home INFO Топ моделот Наоми Кембел „смува“ дупло полмад дечко/ФОТО/

Топ моделот Наоми Кембел „смува“ дупло полмад дечко/ФОТО/

реклама:G Natural

Ако сте еден од оние кои што ја следите славната манекенка Наоми Кембел на социјалните мрежи, сигурно сте навикнати од неа да очекувате и гледате секси фотографии во долна облека.

Славната Британка е дефинитивно една од најзгодните манекенки на светот, а во тоа се сложија и овој пат илјадниците обожаватели кои што и понатаму имаат само позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Никој од нив не остана рамнодушен и на последните фотографии кои таа ги објави на кои е закопчана до грло а зрачи со голем сексипил, но она што го забележаа повеќето од медиумите беше коментарот на нејзиниот бивш Лијем Пејн кој е дваесетина години помал од неа.

-„Совршенство во една жена. Не ме гледај со тие очи.“ -напишал тој

На што веднаш добил одговор од манекенката:

-„Прекрасна душа.“

И ова не би било ништо чудно ако не бил забележан на иста забава со манекенката на новогодишната прослава каде што биле снимени заедно.

Дали парот е повторно заедно, ке дознаеме наскоро!

View this post on Instagram

Pre show ✖️✖️ @louisvuitton ????

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------