Home INFO По нервните сломови и сцените под јорган Луна Џогани во „Задруга“ доби...

По нервните сломови и сцените под јорган Луна Џогани во „Задруга“ доби предлог за брак (видео)

реклама:G Natural

Како што започна така и продолжиува љубовната приказна на Лина Џогани и Марко.

Имено парот се запозна во првата сезона на реалното шоу „Задруга“, и по турбулентната врска пред целата балканска јавност пред стартот на новата четврта сезона бидна и запросување.

Како изгледаше чинот погледнете во видето…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------