Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По овие слики на Бекамови од Хрватска, лавина критики за несовесното ловење...

По овие слики на Бекамови од Хрватска, лавина критики за несовесното ловење од бес (фото)

реклама:G Natural

И откако во сите балкански медиуми одекна информацијата дека Бекамови и оваа гоина летуваат во Хрватска сите таблоиди и медиуми се трудеа да добијат фотка и информација плус за тоа како поминува семејството на својот летен одмор.

И се ќе беше одлично и да завршеше така.

Семејството по одморот на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од нивната летна авантура не размислувајки дека еден детал ќе предизвика гнев посебно кај Хрватите.

Имено на една од фотките каде што се Дејвид и неговата ќерка Харпер пред нив има изловени морски ежиња што предизвика лавина од коментари и бес посено кај Хрватите, па дел од нив ги искритикуваа:

„Ова ќе живееше 100 години на Јадранот, а потоа дојдоа Бекамови“, гласи еден од коментарите во кој се смета дека вадењето ежови е непотребно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------