Home INFO По првиот порно скандал, Северина даде интервју за кое и до денес...

По првиот порно скандал, Северина даде интервју за кое и до денес се зборува! (видео)

реклама:G Natural

Кога во 2004 година на интернет се појави секс снимка од Севрина и Милан Лучиќ, настана општ хаос во регионот.

За пејачката се говореше на сите медиуми, а како што подоцна изјави, Севе паднала во страшна депресија поради скандалот.

Јавноста тогаш со денови ја чекаше да даде изјава, а ексклузивата ја имал хрватскиот новинар Јошко Локас, кој тогаш имал емисија на ХРТ.

Интревјуто на Северина имало неверојата гладаност, а неодамна снимката се најде и на Јутјуб каналот.

“Насмеј се, никој не умрел!”, му се обрати Северина со овие зборови на новинарот и го започна разговорот.

Во продолжение видео од ова интервју!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------