Home INFO По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и...

По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

реклама:G Natural

По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, таа бурно реагираше и ги демантираше сите наводни трачеви поврзани за оваа тема.

Таа и Душко потврдија на социјалните мрежи потврдија дека меѓу нив се е во ред, па по сево ова реши да отпатува д Србија.

Дека никогаш не и е досадно покажа и овој пат со кусо видео на социјалните мрежи како се вози на количка низ аеродромот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------