Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По топлес фотката во Охрид, Гоца Тржан продолжи со жешка плажа фотка...

По топлес фотката во Охрид, Гоца Тржан продолжи со жешка плажа фотка со дечкото во Грција (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако пејачката Гоца Тржан неколку дена се одмараше на плажите во Охрид и од таму ги поздрави своите фанови со топлес фотка, сега веќе е на друга дестинација.

Пејачката во страсна прегратка кај новиот дечко Рашо најави дека е на грчките плажи.

Таа со своето момче разменува нежности иако е на јавно место па некои од папараците ги сликале во нивниот љубовен занес…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------