Home INFO По три години, Меган Маркл одлучи да го покаже во јавноста синот...

По три години, Меган Маркл одлучи да го покаже во јавноста синот Арчи!

реклама:Лето во Банско

На социјалните мрежи се појави фотографија од малиот Арчи, синот на Меган Маркл и принцот Хари.

Арчи ќе наполни четири години, а досега во јавноста се нема појавено фотографија од него.

Арчи се појави со својата мајка на Зум, а скриншот фотографијата стана вирална на социјалните мрежи.

Јавноста е изненадена зошто бившата актерка се одлучила сега и на ваков начин да го открие лицето на својот син во јавноста.

Се шири шпекулација дека со овој потег, Меган сака да го насочи вниманието кон себе, особено по простигнувањето на Кејт Мидлтон и пронцот Вилијам во САД.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------