Home INFO Подмладена и топлес Наоми Кембел ги „препоти“ сите во новата фото сесија...

Подмладена и топлес Наоми Кембел ги „препоти“ сите во новата фото сесија од Кенија(фото)

реклама:G Natural

Еден од најдобрите светски топ модели Наоми Кембел се појави со нова фото сесија за списанието i-D во Кенија и уште еднаш докажа дека годините ништо не и можат.

Како што вели манекенката: „Кога ќе ги видите овие фотографии, ќе сфатите колку Кенија е убава, а цела Африка е прекрасна“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------