Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Подршката од децата ја има, Цеца Ражнатовиќ може да се мажи

Подршката од децата ја има, Цеца Ражнатовиќ може да се мажи

реклама:G Natural

Неодамна на отворање на еден салон за убавина новинарите во Србија имаа можност да ја интервјуираат Анастасија Ражнатовиќ и кусо да ја потпрашаат за љубовниот живот на нејзината мајка Цеца.

Таа не кажала многу но сепак ги одостоила со куса изјава:

-Секако дека ѝ значи нашето мислење на мајка ми, но мислам дека немам право да се мешам во нејзината среќа и да ѝ избирам партнери. Таа самата одлучува со кој ќе биде во врска. Тука сум да ја поддржам“, вели Анастасија Ражнатовиќ.

И за крај додала:

„Благодарна сум и на тоа што целиот свој живот го посвети на мене и брат ми.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------