Home INFO Погледнете го трејлерот за новиот “Топ Ган”

Погледнете го трејлерот за новиот “Топ Ган”

реклама:Велигден со Стаф

Том Круз повторно ја има главната улога во продолжението на легендарниот филм “Топ Ган”.

Останатите улоги им припаднаа на Вал Килмер, Џенифер Конели, Дени Рамирез и др.

Погледнете го новиот трејлер за “Топ Ган”!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------