Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Погледнете како беше на журката за пријателите на Карлеуша по повод новиот...

Погледнете како беше на журката за пријателите на Карлеуша по повод новиот албум (видео)

реклама:G Natural

Откако ја направи промоцијата на социјалните межи и го објави првиот спот од новиот албум „Алфа“, Јелена Карлеуша приреди и приватна промоција за своите пријатели.

Таа за одреден број гости кои се нејзини пријатели и блиски соработници направи забава во дворот на својата вила каде што постојано се слушаа новите песни и се забавуваа до раните утрински часови.

Највесела судејќи според видеото кое се појави на социјалните мрежи покрај Карлеуша беше и нејзината нова најдобра пријателка пејачката Милица Павловиќ.

Во продолжение видете дел од забавата…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------