Home INFO Погледнете како изгледа свадбената торта на Вељко и Богдана

Погледнете како изгледа свадбената торта на Вељко и Богдана

реклама:G Natural

Сваадбата на деценијата, како што медиумите од соседството ја нарекуваат е во тек.
Во овој момент, во хотелпт Хајат во Белград околу 500 гости наздравуваат за бракот на Вељко и Богдана Ражњатовиќ.

Домаќините се потрудиле се да биде во најдобар ред, а огромната свадбена торта само ја надополни луксузната забава.

 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------