Home INFO Во златно и без накит: Цеца блесна на свадбата на нејзиниот син...

Во златно и без накит: Цеца блесна на свадбата на нејзиниот син (фото)

реклама:G Natural

Сите репортерски камери во Белград денес се насочени кон фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ и нејзините најблиски.

Во моментов се одржува свадбената веселба Вељко Ражњатовиќ и неговата избраничка Богдана.

Елегантната кошула со животински принт и белите панталони кои ги носеше на почетокот од свадбената церемонија, Цеца ги замени со златна тоалета во која блесна во хотелот Хајат во Белград каде што се одржува свадбената прослава.

Златниот фустан го надополнила со сандали во иста боја, а на себе воопшто не носела накит.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------