Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Погледнете како помина настапот на Јелена Карлеуша вчера во Охрид (видео)

Погледнете како помина настапот на Јелена Карлеуша вчера во Охрид (видео)

реклама:G Natural

Повторно по 2 години Јелена Карлеуша вчера имаше настап во Охрид на кој што слета со приватен авион на Охридскиот аеродром.

Она што може со сигурност да кажеме дека одлично се забавуваа сите присутни на нејзиниот перформанс а за оние кои што пропуштија ви пренесуваме дел од видео снимките кои таа ги сподели на социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------