Home INFO Погледнете каква секс бомба е сестрата на Богдана Ражњатовиќ (фото)

Погледнете каква секс бомба е сестрата на Богдана Ражњатовиќ (фото)

реклама:G Natural

Богдана Родиќ, сега Ражњатовиќ , убавата снашка на популарната фолк пејачка Цеца има две постари сестри кои се подеднакво атрактивни и убави како неа.

Една од сестрите, Бојана Родиќ, судејки според фотографиите со кои е актуелна на Инстаграм води раскожен живот кој ретко може некој да си го допушти.

Егзотични дестинации, луксуз, фотографирање со диви ѕверови, погледнете го Инста профилот на Бојана.

View this post on Instagram

U gradu ljubavi! ???? @jat_fashion_room ????

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

View this post on Instagram

Sunshine on my mind ????????‍♀️

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

View this post on Instagram

????

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------