Home INFO Погледнете во каков луксуз живее Лепа Брена (ВИДЕО)

Погледнете во каков луксуз живее Лепа Брена (ВИДЕО)

реклама:G Natural

До неодамна времето во регионот беше лошо, а дождот не и е омилен на пејачката Лепа Брена.

Времето се поправи, а пејачката излезе да се опушти во својот двор.

Секако таа не пропушти да сподели со јавноста снимка од нејзиниот прекрасен двор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------