Home INFO Погребан е Владоје Ристовиќ, сопругот на Николина Пишек! Не стивнуваат шпекулациите за...

Погребан е Владоје Ристовиќ, сопругот на Николина Пишек! Не стивнуваат шпекулациите за неговата смрт!

реклама:G Natural

Семејството и пријателите се збогуваа со Видоје Ристовиќ, историчар на уметност и сопруг на познатата хрвстска водителка Николина Пишек.

Погребот е одржан во Белград, а најблиските биле скршени од бол.

Неговата сопруга неутешно плачела над гробот, а до неа цело време бил нејзиниот свекор, познатиот трговец со антицвитети, Мишо Гроф.

На погребот не присуствувале двете ќерки на Видоје.

За потсетување, тој починал од срцев удар за време на масажа, а во јавноста се повеќе се шпекулира дека всушност станувало збор за секс масажа, која ја добивал од неговата љубовница.

Некои српски медиуми објавија дека Видоје наводно користел и стимуланс наречен “вијагра на смртта”, која наводно е и причина за срцевиот удар.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------