Home INFO Полуден фан ја има Јелена Карлеуша дома во природна големина (видео)

Полуден фан ја има Јелена Карлеуша дома во природна големина (видео)

реклама:G Natural

Дека љубовта кон своите идоли и омилени јавни личности нема граница потврдува и извесен дизајнер и стилист Александар Р. на својот профил, кој толку многу ја обожува Јелена Карлеуша што ја има на картолина во природна големина во својата соба заедно со уште неколку најразлични кукли со нејзиниот лик.

Тој напишал:
„Кога ме прашуваат дали ја сакам ЈК… Добре дојдовте во мојата соба“,

Коментар не е потребен, видете и сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------