Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Поп ја избркал Јелена Карлеуша од црква, призна пејачката и објави сексипилно...

Поп ја избркал Јелена Карлеуша од црква, призна пејачката и објави сексипилно видео како калуѓерка (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша секаде се претставува како атеист и дека не верува во бог, но редовно ги прославува христијанските празници правдајки се дека сепак ги учи своите девца на традицијата.

Во дна прилика на оваа тема Јелена изјавила:

„Не верувам во Господ затоа што уште како мала попот ме избрка од црквата затоа што пеам фолк, а не поп-музика“, му призна Јелена на новинарот Вања Булиќ.

Дали некој може да пофати во што верува Карлеуша во тоа се сомневаме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------