Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Популарниот српски актер Милош Биковиќ со луда журка го прослави раѓањето на...

Популарниот српски актер Милош Биковиќ со луда журка го прослави раѓањето на синот (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако на 9 јануари го доби својот син и направи луда журка за своите пријатели, дека актерот Милош Биковиќ направил прослава за паметење моќе да се види од фоторафиите кои секојдневно се појавуваат на социјалните мрежи.

Тој и неговата сопруга сеуште јавноне кажале како ќе се вика но со оглед на постовите името на синчето ке биде Василије.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------