Home INFO Поради ова, Ким Кардашијан плаче секојдневно!

Поради ова, Ким Кардашијан плаче секојдневно!

реклама:G Natural

Реалити ѕвездата Ким Кардашијан деновиве е преокупирана со промовирање на својата нова колекција козметика, и секако тоа повторно го прави со објавување на фотографии во полуголо издание.

Дел од фановите ја искритикуваа дека идејата за кампањата ја превземала од Бијонсе, која на сличен начин, позирајки на цветна позадина го најави раѓањето на своите близнаци.

Други и посочија дека наликува на Шер, но без оглед на коментарите, неспорно е дека козметиката ќе се продаде за час.

Неодамна, во шоуто “Keeping Up With the Kardashians” Ким се пожали дека не и се допаѓа нејзиниот голем задник.

– Не го сакам мојот задник, плачам поради тоа секој ден! – изјавила планетарно познатата старлета.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------