Home INFO Само за +18: Погледнете ја веб страната на старлетата Уна Грујиќ

Само за +18: Погледнете ја веб страната на старлетата Уна Грујиќ

реклама:G Natural

Оваа старлета на јавноста и е попозната како танчерка која фати богат српски политичар.

Епизодата со почитичарот заврши а Уна Грујиќ заплива во брачни води со сегашниот партнер Александар Ракочевиќ, кој е вработен во зоолошката градина во Белград.

Свадбената церемонија се одржала покрај базен а сите коментираа за контроверзниот стајлинг на младоженците.

Брачниот пар има своја контроверзна веб страна а истата можете да ј погледнете ОВДЕ

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by U’n’A www.unaalexandar.com (@unagrujicbunny) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by U’n’A www.unaalexandar.com (@unagrujicbunny) on

 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------