Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПОРНО СКАНДАЛ: Пејачката Теа Таировиќ со експлицитно видео на социјалните мрежи

ПОРНО СКАНДАЛ: Пејачката Теа Таировиќ со експлицитно видео на социјалните мрежи

реклама:Велигден со Стаф

Во моментов најбараната српска пејачка Теа Таировиќ популарноста ја крена и со нејзиното експлицитно видео кое го објавија српските портали но се најде и на сајтовите за возрасни.

Пејачката во неколку секунди на видеото задоволува маж а во другата рака држи дилдо.

Со брзина на светлината оваа снимка се прошири низ социјалните мрежи и порталите низ балканов а коментарите се дека по ова Теа дефинитивно ќе биде најпопуларната пејачка на балканов.

Со оглед на тоа како помина Северина, Карлеуша и куп други нема сомнение да не е така….за жал

ГОСТИ ВО ТРАНС: Во само неколку минути Теа Таировиќ собра бакшиш…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------