Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Порно снимката на Северина сеуште интересна тема, пејачката по толку години повторно...

Порно снимката на Северина сеуште интересна тема, пејачката по толку години повторно прокоментира…

реклама:G Natural

Откако во 2004 се појави порно видеото на Северина и ја вивна во популарноста која што ја има до ден денешен, не стивнуваат написите и коментарите за снимката.

Иако сеуште дел од коментарите се дека таа самата дозволила да биде објавено тоа видео заради кариерата сепак сеуште не е потврдено тоа.

И по толку години Северина повторно се најде прашана за фамозната снимка на бродот па за магазинот „Неделник“ таа додала:

„Никогаш не барав мојата интима да биде во јавноста. Тоа беше голем шок за мене. Дадов само две интервјуа за тоа, и тоа беше се. Но ете, тоа беше забава, за некои дури и денес. Кога немаат што да ми кажат, тогаш ми го споменуваат тоа несреќно видео од бродот. Беше тешко, но преживеав.“ -изјавила Северина.

Исто така додала дека во тоа време покрај неколку колеги и пријатели најголема поддршка имала од својата мајка која и кажала дека по извесно време заедно ќе се смеат на тоа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------