Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive После овој стајлинг Јелена Карлеуша може комотно да оди гола на снимање...

После овој стајлинг Јелена Карлеуша може комотно да оди гола на снимање (фото+видео)

реклама:G Natural

Нема потреба од трошење зборови за опис на новиот стајлинг на пејачката Јелена Карлеуша и креацијата со која се појавила на последното снимање на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Работава кому е повеќе незгодно на колегите или на натпреварувачите, на Јелена сигурно не и е…

View this post on Instagram

👉🏻🙉👈🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

💰

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------