Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПОСЛЕДНАТА СЕЛФИ ФОТОГРАФИЈА НА АМАДЕУС БЕНД: Фотографијата на членовите од бендот ќе...

ПОСЛЕДНАТА СЕЛФИ ФОТОГРАФИЈА НА АМАДЕУС БЕНД: Фотографијата на членовите од бендот ќе ве растажи (фото)

реклама:G Natural

Српските медиуми информираат дека тапанарот на познатата музичка група „Амадеус бенд“ Бојан Златановиќ – Токан починал од корона вирусот.

Бојан ја загубил битката на 45 години а големиот број на колеги и пријатели сеуште со неверување ја прифаќаат оваа вест.

Медиумите ја пренесуваат и последната селфи фотографија која што пред неколку месеци бендот ја направил и објавил на социјалните мрежи и се во полн состав заедно со Бојан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------