Home ШОУ БИЗз Балкан Последно видео од манекенкaта која се самоуби

Последно видео од манекенкaта која се самоуби

реклама:G Natural

Пријателите и познаниците на покојната Марија се во шок, бидејќи сите без исклучок ја сметале за ведра и среќна девојка полна со енергија и желба за живот.

Ова го потврдува и видеото кое го објави новинарката Хана Адровиќ.

Да потсетиме, пред неколку дена 25 годишната Марија Ќуричиќ се самоуби во својот стан во Белград.

Се шпекулира дека посегнала по својот живот поради љубовни проблеми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------