Home INFO Потполно гола пред да се породи Тамара Тодевска ги изненади фановите (фото)

Потполно гола пред да се породи Тамара Тодевска ги изненади фановите (фото)

реклама:G Natural

Додека нашата поп пејачка Тамара Тодевска е на пауза од музичката сцена поради нејзината втора бременост, сепак таа не мирува и своите фанови ги изненади со секси фотографија на социјалните мрежи.

Додека брои денови пред да се породи со нејзиното второ дете кое што треба да се роди кон крајот на месецов и веќе одлучила да го крсти Дарен, таа по теркот на светските ѕвезди објави фотографија на која што е гола со златна наметка, на што доби лавина лајкови и коментари.

Како изгледа Тамара пред крајот на втората бременост погледнете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------