Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повеќе и е покриено лицето отколку градите и телото, Јелена Карлеуша жешка...

Повеќе и е покриено лицето отколку градите и телото, Јелена Карлеуша жешка и секси повторно здрма (ВИДЕО)

реклама:G Natural

откако ги проколментира сите шекулации за наводната криза во бракот и сентименталната објава за својот сопруг Душко, денеска веќе Јелена Карлеуша се врати на старо со нова жешка видео објава и мал сегмент од нејзиниот неодамнешен он лајн концерт каде што во секси костум ги остави сите без здив.

Карлеуша жешка прошета и повторно здрма, кликнете и видете го видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------