Home INFO Повредени девојки во инцидент на концертот на Северина во Белград (видео)

Повредени девојки во инцидент на концертот на Северина во Белград (видео)

реклама:G Natural

Северина ја започна својата бакланска турнеа и во серијата концерти вчера направила спектакуларно шоу во Белград.

Како поддршка Севе на концертот имала голем број на колеги и се поминало во најдобар ред.

Она што оставило мала дамка на овој концерт било пукањето на еден рефлектор на стартот на концеротот чие што стакло се распрскало низ публиката и малку биле повредени неколку девојки.

Тие веднаш биле изнесени од салата и остатокот од вечерта без никакви проблеми било уживање за сите присутни.

View this post on Instagram

Severina raspametila Beograđane! #magictour

A post shared by Zvezde Granda SPECIJAL (@zvezdegrandaspecijal_official) on

View this post on Instagram

Severinina magija u Areni! ????

A post shared by Nikad nije kasno (@nikad_nije_kasno_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------