Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно ги шокираше фановите, ријалите старлетата Ким Кардашијан непрепознатлива (фото)

Повторно ги шокираше фановите, ријалите старлетата Ким Кардашијан непрепознатлива (фото)

реклама:G Natural

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан повторно ги изненади своите фанови со нов стјлинг.

Со руса коса и сини веѓи Ким не откри во својата објава зошто ја направила промената но затоа нејзините фанови веднаш и порачаа да се врати по старо, некои дури ја споредија со пејачката Мадона.

Како вам ви се допаѓа Ким?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------