Home INFO Повторно провокативна и секси, Јелена Карлеуша го промовира својот нов шпански хит...

Повторно провокативна и секси, Јелена Карлеуша го промовира својот нов шпански хит (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Иако и понатаму во карантин Карлеуша очигледно не мирува и постојано провоцира од својот дом.

Ако пред некој ден танцуваше во костум за капење и ги провоцираше своите фанови од својот гардеробер, овој пат повторно во провокативен костум се одлучи да заигра за своите следбеници и фанови.

Растресена и изолирана, Јелена Карлеуша повторно ги здрма фановите

Иако нејзината нова песна која што е дует со Пабло Витар од Бразил веќе е готова сепак изгледа пејачката ќе чека да заврши кризата за да ја промовира. Но бидејки е нетрпелива одлучи да промовира кус сегмент од неа кои што го надополни со секси танц.

Како тоа изгледа видете и сами…

 

View this post on Instagram

 

Quarantine queen ???? ???????????? #labomba #newsong #soon #quarantinelife #stayhome

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------