Home INFO Повторно руши рекорди: Слаткаристика има нов мега-хит (видео)

Повторно руши рекорди: Слаткаристика има нов мега-хит (видео)

реклама:G Natural

Марко Маринковиќ – Слаткаристика го објави својот нов хит, насловен “Динеро”.

Песната е снимена во соработка со популарното дуо од Бугарија „Скандау“.

Само неколку часа по објавувањето, “Динеро” има над 150 000 прегледи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------