Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПОВТОРНО ШОКИРА: Италијанецот победник на Евровизија објави гола фотка (фото)

ПОВТОРНО ШОКИРА: Италијанецот победник на Евровизија објави гола фотка (фото)

реклама:G Natural

Дамијано Давид (22), кој со својата група „Манескин“ победи на годинешново Евровизиско издание и пред камерите предизвика скандал со неговото наведнување на масата за време на прогласувањето па сите „помисија“ дека се дрогира, повторно направи уште еден потег кој ја разбранува јавноста и го сврте вниманието врз него.

Тој на својот Инстаграм профил објави фотка на која е потполно гол со торба во скут доволно провокативно фановите повторно да паѓаат во несвест по него…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------