Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно шокира: По неполн месец од породувањето манекенката Емили Ратајковски објави фотка...

Повторно шокира: По неполн месец од породувањето манекенката Емили Ратајковски објави фотка со рамен стомак и градите во преден план (фото)

реклама:SANSIRO

По неполн месец откако се породи манекенката Емили Ратајковски повроено ги шокираше следбениците на социјалните мрежи.

Откако по само неколку ден одпородувањето објави колаж фотки од самиот чин во болницата, овој пат во пижами и без градник го покажа својот рамен стомак на што доби куп коментари со неверување дека по неполн месеџ од породувањето изгледа совршено.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------