Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно шокира: По неполн месец од породувањето манекенката Емили Ратајковски објави фотка...

Повторно шокира: По неполн месец од породувањето манекенката Емили Ратајковски објави фотка со рамен стомак и градите во преден план (фото)

реклама:Лето во Банско

По неполн месец откако се породи манекенката Емили Ратајковски повроено ги шокираше следбениците на социјалните мрежи.

Откако по само неколку ден одпородувањето објави колаж фотки од самиот чин во болницата, овој пат во пижами и без градник го покажа својот рамен стомак на што доби куп коментари со неверување дека по неполн месеџ од породувањето изгледа совршено.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------