Home ШОУ БИЗз Балкан Повторно шокираше! Јелена Карлеуша како од мајка родена

Повторно шокираше! Јелена Карлеуша како од мајка родена

реклама:G Natural

За потребите на кампањата на организацијата ПЕТА за заштита на правата на животните , српската пејачка Јелена Карлеуша се соблече гола.

,,Подобро гола отколку во крзно” , порача српската фолк пејачка , која се сликаше гола за кампањата на ПЕТА. Од организацијата за заштита на правата на животните на Твитер напишаа декаЈелена Карлеуша е една од најуспешните пејачки на Балканот.

Сопругот на Карлеуша , фудбалерот на Бешикташ , Душко Тошиќ се уште без коментар на жешките фотографии на неговата сопруга.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------