Home INFO Пожар на Инстаграм: Јелена Карлеуша гола (ФОТО)

Пожар на Инстаграм: Јелена Карлеуша гола (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Не би се изненадиле од разголените изданија на поп дивата Јелена Карлеуша, веќе станаа секојдневие за регионот.

Но ова е веројатно најпровокативното издание на пејачката досега.

Таа ужива во делукс одморот на рајските плажи на Малдиви, а на себе има единствено минијатурна трака која и не може да се нарече танга.

View this post on Instagram

Good morning ????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Многу од фановите и замерија што се појавува во вакво издание пред малолетните ќерки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------