Home INFO Познатата дизајнерка Вера Ванг наполни 72, сите во шок изгледа како девојка...

Познатата дизајнерка Вера Ванг наполни 72, сите во шок изгледа како девојка (видео+фото)

реклама:G Natural

Светски познатата дизајнерка на венчаници Вера Ванг направи гламурозна забава и го прослави 72 роденден, дувајки наместо во торта во кибла позлатен шампањ.

Фотографии од роденденската прослава објави на својот Инстаграм профил, а голем дел од јавноста остана шокирана од нејзиниот изглед каде што гледајки ги фотографиите според нејзиниот изглед ретко кој може да поверува дека таа е толку возрасна.

Видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------