Home INFO Правата мајка на Филип удри по Лепа Брена, на повидок семеен скандал...

Правата мајка на Филип удри по Лепа Брена, на повидок семеен скандал заради првото внуче

реклама:G Natural

Како што пренесуваат српските медиуми во семејството Живоинвиќ почнаа расправиите околу првото внуче.

Имено медиумите од извори блиски на семејството пренесуваат дека започнале првите недоразбирања помеѓу мајката на Филип односно првата жена на Боба, Зорица Накиќ и Лепа Брена.

Иако Зорица живее во Мадрид по раѓањто на внучето дошла во Белград за да заедно со мајката на Александра се грижат за внукот, во една од изјавите таа рекла:

– Таа не е баба на мојот внук! Мислејки на Брена која што не му е мајка на Филип.

На неа и сметало што брена се наметнувала како таа да е вистинска баба засенувајки ги неа и мајката на Пријовиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------