Home INFO Празничната еуфорија го зафати и домот на Џенифер Лопез (ФОТО)

Празничната еуфорија го зафати и домот на Џенифер Лопез (ФОТО)

реклама:G Natural

Полека но сигурно не фаќа празничната еуфорија.

Сите се подготвуваме за новогодишните празници, а и ги украсуваме своите домови.

Тоа го направија и голем дел од светските и домашните ѕвезди, а онаа која што меѓу другите вчера ја покажа својата домашна идила и елка е Џенифер Лопез.

Таа на Инстаграм постираше фотографија каде што со помош на својот сакан Алекс Родригез ја украси својата елка, а со тоа покажа дека и во нејзиниот дом се подговени за празниците кои се пред нас.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------